Agenda

RC Jan van Arckel organiseert in samenwerking met diverse plaatselijke comités wielerronden in de regio. Hieronder vind u meer gegevens over de verschillende wielerronden, toertochten en andere Jan van Arckel evenementen.

Important events

Arno Wallaard Memorial 20 04 2019,

  • 9.30 uur  Junioren
  • 14.30 uur  Men Elite
  on 20 04 2019 09:30
over 1 dag en 07:31 Uren.
Duration: 08:30 Uren.

Toerclub Arno Wallaard Memorial Toertocht 22 04 2019, De Arno Wallaard Memorial is de mooiste polderkoers van Nederland.

  • De route van de AWM-Toertocht gaat over het parkoers van de wedstrijd, maar voert ook over houten bruggetjes, slingert zich tussen de molens van Kinderdijk door, en toont de polder in al haar schoonheid.
  • Meedoen kan op elk soort fiets!
  •   Er zijn drie routes: de 30, 60 en 100 kilometer.
  •   Starten kan tussen 9.00 en 12.00 uur vanaf 2 plekken:
  • Het Kleine Brughuis, Dorpsplein 2, Meerkerk en Restaurant-Brasserie De Krom, Oosteinde 6, Oud-Alblas
  •   Meedoen kost voor volwassenen €5,00. Voor NTFU-leden: €4,00. Voor kinderen: €2,50. En voor families: €10,00.
on 22 04 2019 09:00
over 3 dagen en 07:01 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Ronde van Werkendam 22 04 2019, 2e paasdag Ronde van Werkendam

  • 11:30 uur Sportklasse/Basisleden
  • 13:00 uur Jeugd categorie 5
  • 13:35 uur Jeugd categorie 6
  • 14:45 uur Nieuwelingen
  • 16:00 uur Combinatie Elite/Beloften (zc) en Amateurs
  • Permanence/kleed- en douchegelegenheid: MFA Vlechtwerk, Hooftlanden 1, 4251 BE  Werkendam
on 22 04 2019 11:30
over 3 dagen en 09:31 Uren.
Duration: 07:00 Uren.

Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27 04 2019,

  • 10.30 uur  Jeugd Cat. 1
  • 10.55 uur  Jeugd Cat. 2
  • 11.25 uur   Jeugd Cat. 3
  • 12.00 uur  Jeugd Cat. 4
  • 13.30 uur  Jeugd Cat. 5
  • 14.15 uur  Jeugd Cat. 6
  • 15.15 uur  Jeugd Cat. 7
  • Locatie> RC Jan van Arckel, Vlietskade 1025, Arkel. Telefoon: 0183-563204
on 27 04 2019 10:30
over 8 dagen en 08:31 Uren.
Duration: 06:30 Uren.

Clubkampioenschap Funklasse/Kennismakingskoers starters 03 05 2019,

  • Kennismakingskoers voor regionale startklasse
  • Deelname is gratis voor iedereen die voldoet aan de voorwaarden van de startklasse
  • Locatie: Clubparcours Jan van Arckel, Vlietskade 1025, Arkel
  • Rugnummers afhalen: vanaf 17:00 uur
  • 18:00 uur Kennismakingsclinic voor startklasse
  • 19:00 uur Kennismakingskoers voor startklasse
  • 19:30 uur Wedstrijd voor Basisleden (Tevens Clubkampioenschap leden Jan van Arckel )
  • on 03 05 2019 19:00
    over 14 dagen en 17:01 Uren.
    Duration: 02:00 Uren.

    Draai rond de kraai Rijsoord 11 05 2019,

    • 12.30 uur : Sportklasse  40 km
    • 13.45 uur : Amateurs  60 km
    • 15.15 uur : Elite-Beloften-Amateur-DAMES  50 km
    • 17.00 uur : Elite-Beloften MANNEN  90 km
    • Permanence en wasgelegenheid : VV Rijsoord Vlasstraat, Rijsoord
    on 11 05 2019 12:30
    over 22 dagen en 10:31 Uren.
    Duration: 06:45 Uren.

    MTB Landelijke Jeugd Wedstrijd Arkel 18 05 2019,

    • Cat. 1
    • Cat. 2
    • Cat. 3
    • Cat. 4
    • Cat. 5
    • Cat. 6
    • Cat. 7
    • Locatie> RC Jan van Arckel, Vlietskade 1025, Arkel
    on 18 05 2019
    over 28 dagen en 22:01 Uren.
    Duration:

    Biesbosch wedstrijd 18 05 2019, Op 18 mei organiseert het actieve comité Werkendam een prachtig experiment. Op een parcours van 9,5 km wordt in de Biesbosch Noordwaard polder een heuse wedstrijd gereden.

    • Programma:
    • 14:30 uur Basisleden A-klasse - 4 ronden 38,0 km
    • 14:31 uur Basisleden B-klasse - 3 ronden 28,5 km
    • 15:45 uur Sportklasse - 6 ronden 57,0 km
    • Permanence: Tent aan de Noordweg zie www.altenabiesboschronde.nl voor kaart of coordinaten
    • Was- en kleedgelegenheid: GEEN
    • Huldiging: eerste 3 per categorie
    • Geen geldprijzen. Renners rijden voor de lol en eeuwige roem.
      on 18 05 2019 14:30
    over 29 dagen en 12:31 Uren.
    Duration: 02:30 Uren.

    Ronde van Groot-Ammers 25 05 2019,

    • Programma:
    • 17.15 uur : Junioren - Amateurs - Basisleden DAMES en Nieuwelingen Meisjes - 40 km
    • 18.30 uur : Regiorenners - 25 minuten
    • 19.00 uur : Funklasse - 35 km
    • 20.00 uur : Sportklasse - 50 km
    • Permanence: Posthuys, Voorstraat 42, 2964 AK  Groot-Ammers
    • Wasgelegenheid: Sportpark Gelkenes, Kleedkamers VV Groot-Ammers, De Boomgaard 1, 2964 AV  Groot-Ammers
    on 25 05 2019 17:15
    over 36 dagen en 15:16 Uren.
    Duration: 03:15 Uren.

    Toerclub Giessen-Lingetocht 26 05 2019,

    • Vrije toertocht langs de mooie rivieren De Giessen en De Linge
    • Afstanden: naar keuze tussen 25 tot 120 km
    • Lingeroute: 30 - 40 - 50 - 70 km
    • Giessenroute: 25 - 35 - 50 km
    • Start: vanaf 9:00 uur
    • Locatie: Clubgebouw Vlietskade 1025, Arkel
    on 26 05 2019 09:00
    over 37 dagen en 07:01 Uren.
    Duration: 06:00 Uren.

    Districtskampioenschap Zuid-Holland Hardinxveld 10 06 2019,

    • Programma:
    • 10.30 uur : Nieuwelingen - 45 km
    • 12.00 uur : Junioren Dames - 60 km
    • 12.02 uur : Nieuwelingen Meisjes - 45 km
    • 13.45 uur : Funklasse - 37 km
    • 13.46 uur : Startklasse regio renners - 18,5 km
    • Permanence : Nabij start/finish aan de spoorweg
    • Wasgelegenheid: OKK Sportgebouw, Rijnstraat 1, Hardinxveld-Giessendam
    on 10 06 2019 10:30
    over 52 dagen en 08:31 Uren.
    Duration: 04:00 Uren.

    NK Jeugdwielrennen Ameide 15 06 2019,

    • Nederlandse Kampioenschappen Jeugdwielrennen 2019
    • Lokatie> Ameide
    on 15 06 2019
    over 56 dagen en 22:01 Uren.
    Duration:

    Toerclub Alblasserwaardse Molentocht 23 06 2019,

    • Vrije toertocht door de prachtige Alblasserwaard met de molens van Kinderdijk als verste punt
    • Afstanden: 30 - 50 - 80 - 100 - 130 km
    • Start: Vanaf 9:00 uur
    • Locatie: Clubgebouw, Vlietskade, Arkel
    on 23 06 2019 09:00
    over 65 dagen en 07:01 Uren.
    Duration: 06:00 Uren.

    Rond om de Graaf Molenaarsgraaf 29 06 2019, Programma:

    • 16.15 - 17.00 uur : Dikke Banden Race
    • 17.00 - 18.30 uur : Amateurs-Junioren - 75 minuten
    • 18.30 - 19.15 uur : Inwonersronde - 30 minuten
    • 19.15 - 21.00 uur : Elite-Beloften - 90 minuten
    • 21.00 - 22.00 uur : Funklasse - 45 minuten
    • Permanence : Graafdijk Oost 68, 2973 AD Molenaarsgraaf (achter jurywagen)
    • Wasgelegenheid : Gymgebouw De Turner, Molenhoek 12A, 2973 AG  Molenaarsgraaf Tel. 0184-642528
    on 29 06 2019 16:15
    over 71 dagen en 14:16 Uren.
    Duration: 05:45 Uren.

    Ronde van Giessenburg 06 07 2019,

    • Jeugd Cat. 5
    • Jeugd Cat. 6
    • Funklasse (Regiorecreanten)
    • 9-10 jarigen   Club/Interclub
    • 11-12 jarigen  Club/Interclub
    • 7-8 jarigen     Club/Interclub
    • Elite-Mannen/Beloften/Amateurs
    on 06 07 2019
    over 77 dagen en 22:01 Uren.
    Duration:

    Ronde van Noordeloos 05 08 2019,

    • Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen/Junior-Vrouwen
    • Funklasse (Regiorecreanten B-klasse)
    • Funklasse (Regiorecreanten A-klasse)
    • Junioren
    • Elite-Mannen/Beloften
    on 05 08 2019
    over 107 dagen en 22:01 Uren.
    Duration:

    Toerclub Biesboschtocht 08 09 2019,

    • Vrije toertocht langs de mooiste plekjes van de Biesbosch
    • Afstanden: 30 - 60 - 100 - 130 km
    • Start: Vanaf 9:00 uur
    • Locatie: Clubgebouw, Vlietskade, Arkel
    on 08 09 2019 09:00
    over 142 dagen en 07:01 Uren.
    Duration: 06:00 Uren.

    Omloop van Ottoland 28 09 2019,

    • Funklasse (Regiorecreanten B-klasse)
    • Funklasse (Regiorecreanten A-klasse)
    • Sportklasse
    • Nieuwelingen
    • Prominenten
    on 28 09 2019
    over 161 dagen en 22:01 Uren.
    Duration:

    Toerclub Herfsttocht/Afsluitingstocht 06 10 2019,

    • Laatste tocht van het seizoen in gesloten formatie
    • Afstand: ca. 100 km
    • Start: 9:00 uur
    • Locatie: Clubgebouw, Vlietskade, Arkel
    on 06 10 2019 09:00
    over 170 dagen en 07:01 Uren.
    Duration: 04:00 Uren.

   Banner     Banner