Agenda

RC Jan van Arckel organiseert in samenwerking met diverse plaatselijke comités wielerronden in de regio. Hieronder vind u meer gegevens over de verschillende wielerronden, toertochten en andere Jan van Arckel evenementen.

Important events

Wintercompetitie Giessenburg 03 11 2018,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Locatie: Nabij Zwembad De Doetse Kom
  • Voor uitgebreide informatie en informatie zie knop Wintercompetitie
on 03 11 2018 11:00
over 16 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Feestavond Jan van Arckel 09 11 2018,

  • Op vrijdag 9 november is de feestavond terug! Groter, bijzonderder en leuker dan ooit! Voor iedereen van Jan van Arckel en voor iedereen die op zijn of haar manier een steentje heeft bijgedragen aan de club.
  • Om de waardering naar jullie te uiten zullen er tijdens de avond onze eigen Awards worden uitgereikt. Het mooiste van allemaal, jullie mogen bepalen wie wint. Houd de komende tijd de website, Facebook of welk-kanaal-dan-ook in de gaten en geef jouw stem een gouden randje!
  • Trek 9 november je mooiste pak aan voor deze onvergetelijke avond. Je mag uiteraard altijd iemand meenemen.
  • Locatie: Clubgebouw Jan van Arckel, Vlietskade, Arkel
  • Aanvang: 20.00 uur, inloop vanaf 19.30 uur.
  on 09 11 2018 19:30
over 22 dagen en 11:08 Uren.
Duration: 03:30 Uren.

Eindejaarsavond Toerclub 16 11 2018,

  • We sluiten het seizoen feestelijk af met een hapje en een drankje
  • Ex-wielerprof Johan van der Velde komt deze avond opluisteren
  • Leden van de Toerclub en partners zijn welkom
  • Locatie: Clubgebouw, Vlietskade 1025, Arkel
  • Tijdstip: aanvang 20:00 uur, inloop vanaf 19:30 uur
  • Aanmelden vóór 1 november bij: roeland.brouns@gmail.com of bij een van de andere leden van het bestuur
on 16 11 2018 20:00
over 29 dagen en 11:38 Uren.
Duration: 03:00 Uren.

Wintercompetitie Tienhoven 17 11 2018,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Locatie: Camping De Koekoek, Lekdijk 47, Tienhoven
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 17 11 2018 11:00
over 30 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Wintercompetitie Nieuwpoort 24 11 2018,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Inschrijven: Het Arsenaal, Buitenhaven 11, Nieuwpoort
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 24 11 2018 11:00
over 37 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Wintercompetitie Bleskensgraaf 08 12 2018,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Locatie: Weideweg, Bleskensgraaf
  • Inschrijven: De Spil, Willen van den Heerikweg 1 bereikbaar via parkeerplaats Melkwegplein
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 08 12 2018 11:00
over 51 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Wintercompetitie Hoornaar 22 12 2018,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Locatie: Zwembad De Donk, Lutjeswaardsemiddenweg 2, Hoornaar
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 22 12 2018 11:00
over 65 dagen en 02:38 Uren.
Duration:

Wintercompetitie Groot-Ammers 05 01 2019,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Locatie: Grasland aan de haven achter Voorstraat
  • Inschrijven: Eetcafé Het Posthuys
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 05 01 2019 11:00
over 79 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Wintercompetitie Ottoland 19 01 2019,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Inschrijven: Slingelandse Plassen, Goudriaan
  • Voor uitgebreide informatie zie knop Wintercompetitie
on 19 01 2019 11:00
over 93 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

Wintercompetitie Arkel 02 02 2019,

  • G-klasse, jeugd 6 t/m 8 jr – 15 minuten – Start 11:10
  • F-klasse, jeugd 9 t/m 10 jr – 20 minuten – Start 11:30
  • E-klasse, jeugd 11 t/m 12 jr – 25 minuten – Start 11:55
  • D-klasse, jeugd 13 t/m 14 jr – 30 minuten – Start 12:25
  • B-masters, Recreanten >45 jr – 45 minuten – Start 13:00
  • C-klasse, Vrouwen – 45 minuten – Start 13:01
  • B-klasse, Recreanten tot 45 jr – 45 minuten – Start 14:00
  • A-klasse, Licentiehouders – 45 minuten – Start 15:00
  • Inschrijven: Clubhuis Jan van Arckel, Vlietskade 1025, Arkel
  • Voor uitgebreide informatie en parkeerinstructies zie knop Wintercompetitie
on 02 02 2019 11:00
over 107 dagen en 02:38 Uren.
Duration: 05:00 Uren.

   Banner     Banner